Комерційні торги в системі Прозорро.Продажі

Комерційні торги – це окремий сегмент діяльності ProZorro.Sale, за допомогою якого підприємці можуть проводити публічні аукціонні продажі на рівні державних установ. Чесний та ефективний механізм продажу чи оренди комунального майна викликав інтерес у багатьох представників гігантських компаній та власників малого бізнесу – тепер кожен, хто виявляє таке бажання, має право брати участь у комерційних аукціонах через систему держави Прозорро.Продажі. 

Як продати особисте майно через онлайн-аукціони ProZorro.Sale 

На комерційних аукціонах, які проводяться на електронному модулі Прозорро.Продажі, учасники публікують будівлі та приміщення, автомобілі, земельні ділянки чи виробниче обладнання для продажу чи оренди. Комерційні аукціони також є чудовим шансом для малого бізнесу вигідно реалізувати власні послуги або запропонувати великій аудиторії налаштувати оригінальну роботу. Їх головна відмінність полягає в тому, що тільки приватний бізнес публікує лоти на аукціоні.

Продавці із задоволенням оголошують комерційні онлайн-аукціони через акредитовані сайти ProZorro.Sale, тому що налагоджена та відкрита робота системи повністю їх влаштовує. З кожним днем ​​все більше приватних підприємців довіряють публічним тендерам, оскільки в системі можна за короткий час продати будь-який об’єкт за вигідною вартістю, яку самостійно встановлюють учасники комерційних аукціонів.

Активи, які публікуються для продажу чи оренди на доступних на Прозорро. Аукціони з продажу продаються як великими підприємствами, так і лише приватними особами. Для цього потрібно лише зареєструватися на сайті Української універсальної біржі та в потрібний час зробити ставку на потрібний лот. Прочитати більше інформації ви можете на сайті https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/komercijni-torgi/.

Проведення комерційних торгів на сайті УУБ

Прийняти участь у торгах ви можете в системі Прозорро.Продажі на сайті Української універсальної біржі. Відтепер не потрібно навіть виходити з дому, щоб стати учасником чесних та прозорих торгів. Достатньо пройти просту реєстрацію на сайті УУБ та зробити ставку на потрібний лот. Завдяки системі Прозорро.Продажі поступово зникають сірі схеми, котрі діяли на ринку тривалий час. Зараз всі торги відбуваються на прозорих та чесних умовах і це досягнення української влади.