Земельний аукціон

Величезним позитивним мотивом відкриття земельної торгівлі та запровадження аукціонів в Україні є продаж земель сільськогосподарського призначення без заборон. По всім демократичним країнам людям надається право вільно розпоряджатися власністю.

З перших днів липня 2021 року будь-яка особа, яка є резидентом України, незалежно від місця проживання, зможе придбати ділянку площею 100 га. Продаж земельних активів, які перебувають у власності держави та муніципалітетів, поки не передбачається, але буде дозволено купувати землю у приватних осіб.

Початок аукціонів вже розпочався. І, як і минулого року, розвиток ринку землі – гаряча тема в Україні. Компетентні експерти з агро- та сільськогосподарського сектору ще не сформували повного судження з цього приводу. Ситуація повністю проясниться у липні, коли окремі особи викуплять перші посіяні землі. Формуючи добросовісний ринок, уряд також керується ідеями власників земельних паїв з тієї причини, що вони є власниками величезної маси українських сільськогосподарських угідь.

На українському ринку землі давно існує невимовна ймовірність розбіжностей. Люди із сільської глибинки, які працювали на той час у колгоспах та радгоспах, володіли наділом, що є додатковим доходом. Таким чином, селянам пощастило трохи більше, ніж городянам. Мешканці сільської місцевості мають ймовірність вести приватну ферму або здавати в оренду свою частку землі, маючи власний капітал.

Система Prozorro та продаж землі

У режимі реального часу народні обранці не виключають можливості продажу сільськогосподарських ділянок за підтримки системи Prozorro.Sale. Це зробить ці продажі землі корупційними та залучить постійний дохід філії для країни та організує ефективне управління вартістю землі.

Невдовзі ринок землі почне працювати, і бажаючі брати в ньому активну участь почали до нього більш ретельно готуватися. На сайті Української універсальної біржі є можливість зареєструватися в торговій системі Prozorro.Sale, а пізніше буде дозволено продавати сільськогосподарські ділянки. Дізнатись більше ви можете на сайті https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsiony-po-zemli-skoro-startuyut-v-ukraini/

За підтримки спеціальних електронних платформ, землю, що належить комунальному муніципалітету або державі, можна добросовісно та неупереджено продавати в Україні. Prozorro.Sale не проводить схем хабарництва та тіньових процедур. Він працює трохи менше 5 років, а відкритий продаж був наданий до державного бюджету шляхом вливання грошових коштів у сумі 37,7 млрд. грн. Влада повинна організувати запровадження земельних тендерів на Prozorro.Sale.