Продаж дуба-кругляка на електронних торгах

В зв’язку з тим, що попит на деревину тільки зростає, подібна тенденція прослідковується й на електронних майданчиках де проводяться аукціони. Сучасний формат аукціону – це процедура, коли кожен користувач має право надіслати свою заявку на участь, зробивши власну пропозицію, що відноситься до конкретно обраного лоту.

Далі, коли організатор торгів з продажу деревини отримує всі заявки, кожен учасник може більш детально ознайомитися з пропозиціями конкурентів. Що стосується самого лісного господарства, яке проводить аукціон, то з всіх отриманих пропозицій повинна бути обрана лише одна, яка є найбільш економічно вигідною.

Важливо звернути уваги на такий момент, як вибір електронного майданчика. Це особливо стосується користувачів, які будуть вперше брати участь в торгах. Обирати потрібно виключно ті майданчики, які є акредитованими в базі ПроЗорро. Продажі.

Ви в цьому зможете додатково впевнитися, якщо перейдете за посиланням https://megasale.com.ua/kuplyu-dub-kruglyak-na-majdanchykah-prozorro-sale, де можна знайти багато актуальної інформації, що відноситься безпосередньо до формату торгів.

Які існують обмеження на проведення аукціонів з продажу деревини?!

На сьогодні, прописано лише декілька цікавих пунктів, які відносяться безпосередньо до реалізації деревини. Ці ж пункти можна віднести безпосередньо до реалізації дубу-кругляка, який є одним з найбільш популярних лотів.

Торги з продажу деревини на електронних торгах можуть бути проведені за таких умов:

  • Якщо сумарна вартість лоту є вищою 200 тисяч гривень;
  • У випадку, коли об’єм деревини в оголошенні перевищує показник в 150 кубічних метрів сировини.

Наразі відомо, що найближчим часом буде розглянута можливість зняття цих обмежень, щоб в форматі електронного аукціону можна було купувати й значно менші обсяги сировини. Такий формат був би більш зручним для невеликих компаній та фізичних осіб.

Говорячи ж про поточну ситуацію на ринку електронних аукціонів, все ж є велика кількість компаній, які зацікавлені в тому, щоб брати участь в таких торгах. 

У випадку, коли в учасника виникають якісь питання, на які він не зможе знайти відповідь не варто забуватися про технічну підтримку. На більшості акредитованих електронних майданчиків є можливість звернутися за консультацією до технічної підтримки й отримати відповіді на цікаві питання.