Мета створення проекту Prozorro. продажі

Концепція Прозорро стала надбанням громадськості відносно недавно, але досить швидко набула шанувальників. У неї вже стали з’являтися «спадкоємці». Мова йде про проект Прозорро.Продажі. Цей проект став свого роду експериментом Мінекономрозвитку. З його допомогою можна на чесних підставах, з максимальною вигодою здійснювати покупку або продаж енергії. Цей електронний аукціон існує на умовах абсолютної прозорості. Саме цей факт формує його популярність. Дізнатися більше про покупку електроенергії можна тут: https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/sections-council/representatives-electric-power/.

Навіщо потрібна система Прозорро.Продажі

Все дуже просто. Проект Прозорро.Продажі допоможе отримати максимальну вигоду від продажу енергіїї та нові можливості.

Ключова мета створення Прозорро.Продажі – реалізація комунальної та державної власності на загальних засадах. У цьому випадку немає дискримінації, а присутня відкрита, чесна боротьба за активи в рамках аукціону. Завдяки зазначеному проекту вдалося практично повністю уникнути корупційних ризиків. За підсумками аукціону власність підлягає списанню в результаті реалізації або передається клієнту виходячи з умов угоди. Проект гарантує чесну конкурентну боротьбу, що імпонує багатьом учасникам.

Як це працює

Алгоритм покупки або продажу достатньо простий та зрозумілий. У цьому випадку варто провести аналогію зі звичайним класичним аукціоном. Спочатку йде підготовка документів, потім відбуваються торги, в яких беруть участь всі зареєстровані належним чином учасники, а потім підтверджується угода з переможцем. Однак існують деякі відмінності. На них варто звернути увагу в обов’язковому порядку. У момент проведення торгів споживачі можуть піднімати власні ставки, тим самим надаючи клієнтові доступ до допоміжних ресурсів на потреби фірми або громади.

Продажі в рамках системи піддаються тотальному контролю. Реалізуючи власні активи, клієнт в обов’язковому порядку повинен дотримуватися букви закону, а також регламенту діяльності ресурсу Прозорро. Перш ніж ініціювати діалог з покупцями або ж продавати що-небудь через систему, детально ознайомтеся з правилами участі. Завдяки зручним системам пошуку та навігації впоратися із завданням не складе труднощів.

Здійснювати продажу мають право і підприємства, і державні торговельні компанії (в тому числі їх філії та підрозділи) і державні установи. Також в ролі клієнтів можуть виступати суб’єкти господарювання, які відповідають хоча б одному критерію, прописаному в регламенті.