Порядок проведення лісових аукціонів

В рамках торгової біржі «Українська універсальна біржа» проходять відкриті торги з приводу продажу і купівлі лісових аукціонів.

Оскільки популярністю використання необробленої деревини зростає з кожним роком, з’явилася необхідність реалізовувати продукції великими партіями. При цьому, електронний майданчик проводить роботу тільки на офіційному рівні, і тому кожна угода має гарантію, і клієнт точно отримає свій товар за встановленою вартістю. Зрозуміти повний процес проведення торгів лісових аукціонів можна на сайті uub.in.ua.

Експериментальне законодавство вказує, що будь-який аукціон необробленої деревини буде проводитися для підняття її вартості. Якщо аукціон не відбувся, створюється другий аукціон, де попередня вартість негайно знижується. Разом з тим, слід зазначити, що бюджет аукціону з продажу лісоматеріалів, який проводиться знову, не повинен перевищувати витрат на необроблених деревину, що було витрачено на неї. 

Відкриті аукціони — це не тільки вигідно, але і просто для користування. Учасникам платформи слід всього лише пройти процедуру реєстрації, і ввести базові персональні дані, і отримувати інформацію про актуальні торгах. Після того, як клієнт сервісу дізнався про чергове аукціоні, він може запропонувати свою ціну за угодою. Підсумки підводяться на анонімній основі, тобто вибирається учасник, який запропонує максимально вигідну вартість. Торги проходять під контролем, частиною якого може стати кожен.

Завдяки принципу конкуренції, в ході якого проходить боротьба на рівних умовах, можна уникнути ймовірності провести угоди в тіньовому варіанті. Подібний принцип допомагає позбутися і від корупції в сфері заготовок кругляків сосни.

«Українська універсальна біржа» змогла провести вже більше сотні вигідних угод, і тому клієнти змогли вже оцінити переваги роботи з електронним сервісом. Після проходження процедури реєстрації учасникам відкривається доступ до всіх можливостей електронних торгів. Крім того, учасник проекту можуть отримувати доступ до актуальної інформації про майбутні торги, або просто отримувати допомогу від професійних консультантів.