Що варто знати про електронний підпис для участі в електронних торгах

Щоб стати учасником онлайн-аукціону не завжди достатньо одного бажання. Окрім цього, користувач повинен виконати певний перелік умов, які є обов’язковими. Все починається з вибору електронного майданчика, на якому потрібно буде зареєструватися та пройти акредитацію. Зробити це не так важко, якщо звертати увагу не деякі додаткові моменти.

Це може бути сайт tender.uub.com.ua, або будь-який інший ресурс, що має акредитацію в системі ProZorro. Це одна з важливих умов, яку потрібно обов’язково враховувати. На сьогодні, працює близько 10-ти таких сайтів, серед яких ви можете обрати той ресурс, що буде для вас найбільш цікавим.

При цьому, на електронному майданчику все тільки починається і ще однією важливою умовою буде наявність електронного підпису. Це досить важливий момент, без якого ви не зможете підписати відповідної угоди й навіть нормально подати своєї заявки на участь.

Як отримати цей підпис?!

Насправді, тут все досить просто і вам потрібно звернутися до будь-якої нотаріальної контори, яка зможе допомогти у вирішенні такого питання. Якщо говорити про те, що собою представляє сам підпис, то це певний набір файлів, які можна зберегти в різних форматах, починаючи з диска та закінчуючи флеш носіями.

Що стосується використання самого підпису, то в цьому також немає нічого важкого. По можливості, все-таки рекомендується коротко ознайомитися з тим, де саме використовується даний підпис та як з ним правильно працювати.

Важливо зазначити, що ключі електронного підпису не потрібно передавати якимось третім особам. Це дуже важливий момент, так як подібні дії не є цілком безпечними й можуть призвести до ситуації, коли ваш підпис буде використано не в ваших інтересах.

Сам підпис вам знадобиться незалежно від того, який саме майданчик ви обрали, та яке повідомлення вас зацікавило. Це можуть бути як відкриті так і закриті торги. При цьому, вам все рівно доведеться використовувати електронний підпис для того, щоб стати учасником аукціону. На сьогодні, все це робиться елементарним чином і немає нічого важкого в тому, щоб отримати електронний підпис.

Якщо ж вас цікавить більш детальна інформація про ЕТП і ви хочете ознайомитися з більш точними даними, то ви можете знайти їх в інтернеті. Головне – це знайти надійне та перевірене інтернет-джерело.